Fotografie produktů: 
Martin JIRÁK
Autorská práva: 
© 2013 Martin JIRÁK

Prezentace:
www.photomj.cz

Obchodní podmínky

OBJEDNÁVKA
Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu, vzniká na základě vytvoření objednávky po Internetu, telefonicky nebo po osobní dohodě. Objednávka (nebo její část) je pokládána za závaznou pro obě strany, pokud nedojde k porušení podmínek smluvených v době potvrzení. Podstatnými podmínkami smlouvy se rozumí obsah objednávky – tj. specifikace zboží, jeho množství, cena, způsob dopravy a termín odeslání či předání zboží. 

STORNO OBJEDNÁVKY
Storno objednávky ze strany kupujícího Kupující má právo stornovat objednávku v případě, že prodávající nesplní smluvené podmínky dodání. V případě stornování potvrzené objednávky je kupující povinen uhradit prodávajícímu škodu vzniklou tímto jednáním. Prodávající uplatní právo na úhradu škody zejména v případě nákupu zboží „na objednávku“, které bylo nutné na přání zákazníka obstarat nebo v případě, že v souvislosti se zajištěním zboží došlo již k vynaložení prokazatelných nákladů, jako zbytečná doprava apod.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY
Odstoupení od kupní smlouvy se dále řídí zákonem č. 367/2000 (viz. další body). V souladu se zákonem č. 367/2000 odst. 6 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno nákupem jako fyzická osoba (nikoliv na IČO). Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení podmínek Odstoupení, kdy nám písemně nebo e-mailem zašlete Žádost o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, variabilního symbolu a datum nákupu.

Pokud jste již zboží obdržel(a) a převzal(a), zašlete nám jej zpět na adresu:

  • Martina Jiráková, Čenětická 2131, Praha 4 - Chodov, 149 00

Vrácené zboží nesmí být použité, požkozené či nekompletní. Neposílejte jej na dobírku, doporučujeme jej pojistit, jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Ke zboží přiložte číslo účtu, na který budete chtít zaslat peníze. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, Vám emailem pošlu potvrzení o vrácení a pošlu peníze zpět na Váš účet do 30 pracovních dnů.

V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme akceptovat Odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího.

DODACÍ PODMÍNKY

Objednané zboží bude dle dostupnosti a technických možností prodávajícího odesláno obvykle:

  • do 3 pracovních dnů po objednání v eshopu
  • do 2 pracovních dnů ode dne přijetí platby na náš účet při platbě předem

​Dodací termíny pro zboží, které má status Není skladem nebo větších šperků * jsou individuální a budou dohodnuty s kupujícím e-mailem po obdržení objednávky. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na uvedené místo.

Dopravu na určení zajišťuje prodávající prostřednictvím České Pošty, a.s.

Pozn.: * u větších šperků může být dodací lhůta až 4 týdny podle náročnosti

PLATBA ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ
Veškeré náležitosti k provedení platby obdržíte na Vaší emailovou adresu po odeslání objednávky nebo při telefonické objednávce. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží. Platbu za zboží je možné realizovat těmito způsoby:

  • bankovním převodem na náš účet 192708088/0300
  • na dobírku při převzetí zboží od dopravce
  • v hotovosti při osobním převzetí zboží

CENA DOPRAVY / POŠTOVNÉHO

Součástí výsledné ceny objednávky je i poplatek za dopravu zboží ke kupujícímu (poštovné) v níže uvedených částkách. 

  • Česká Pošta (dobírka): 59,-Kč / 89,-Kč
     

Při výši objednávky nad 2.000 Kč dopravu neúčtujeme a poštovné je ZDARMA!

ODPOVĚDNOST ZA VADY ZBOŽÍ A ZÁRUKA
Zákazník je povinen zkontrolovat při předání stav zboží. Pokud zboží jeví viditelné známky poškození, zákazník je oprávněn zboží nepřevzít. Náhradu škody vzniklé poškozením nebo úbytkem obsahu zásilky lze přiznat jen za podmínky, že adresát (u vrácené zásilky odesílatel), případně jiný příjemce zásilky reklamuje škodu při převzetí zásilky; dodatečná reklamace může být výjimečně uplatněna nejpozději následující pracovní den po dodání za současného splnění dalších předpokladů podle poštovních podmínek pro základní poštovní služby. Osoba reklamující škodu musí současně předložit zásilku a umožnit přešetření rozsahu škody a okolností jejího vzniku.

REKLAMACE ZBOŽÍ
Před odesláním reklamace prosím vyplňte Reklamační formulář (zde)

KONTAKTY A ADRESA
Martina Jiráková, Čenětická 2131, Praha 4 - Chodov, 149 00
Tel : +420 724 940 285
E-mail: info@bizuteriemartina.cz

IČO: nejsem plátce DPH

Napište nám: veškeré dotazy, náměty, připomínky můžete zaslat pomocí on-line formuláře zde